Oddział PTTK informuje, że w dniach 30 kwietnia do 03 maja 2018 r. biuro bedzie nieczynne.

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu przez PTTK umowy z firmą Orange Polska SA, na mocy której wszyscy członkowie naszego Towarzystwa będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej oferty tej sieci telefonii komórkowej.

W skrócie o ofercie głównej (voice):

• 10 zł/miesiąc
  • umowa na 12 miesięcy, z mozliwością przedłużenia na kolejne lata
  • w tym:
    • nielimitowane połączenia do wszystkich numerów komórkowych i stacjonarnych operatorów krajowych
    • nielimitowane smsy i mmsy w kraju
    • 4 GB Internetu w kraju.

W skrócie o ofercie na dodatkowy internet (data):

• 10 zł/miesiąc
  • umowa na 12 miesięcy, z mozliwością przedłużenia na kolejne lata
  • w tym:
    • 5 GB internetu

Warunki:

• trzeba być członkiem PTTK (z opłacona składką)
  • otrzymuje się nowy numer telefonu
  • opłata z góry jednorazowa: 148,83 zł brutto za całe 12 miesięcy

Aby skorzystać z ofert należy:

• zgłosić się do macierzystego oddziału, które swoja pieczątką potwierdza na kserze legitymacji PTTK) opłacenie składek
  • wpłacić na podany w ofercie nr konta opłatę roczną za numer
  • wysłać mailowo do Zarządu Głównego ksero legitymacji i potwierdzenie opłaty)
  • czekać aż pocztą zostanie karta dostarczona
  • ilość kart ograniczona (500 sztuk)

Dokładna oferta do ściągnięcia poniżej.

Zarząd Turystycznego Klubu Kolarskiego PTTK im. Wł. Huzy w Gliwicach z okazji 60-tej rocznicy powstania klubu w roku 2018 ustanowił nową odznakę: Poznaj Miejscowości o Ciekawych Nazwach.

Zdobywanie polega na - tak jak sama nazwa wskazuje: zwiedzaniu miejsc o ciekawych nazwach. Lista tych miejscowości znajduje się w załączniku do regulaminu.

Zgodnie z regulaminem odznakę może zdobywać każdy, bez względu na wiek. Nie jest potrzebna żadna książeczka. Wystarczy zeszyt lub dokumentacja fotograficzna.

Weryfikacją oraz sprzedażą odznaki zajmuje się Turystyczny Klub Kolarski im. Władysława Huzy.

Więcej w regulaminie dostępnym na naszej stronie: Poznaj Miejscowości o Ciekawych Nazwach.

Przypominamy, iż wszystkie osoby chcące zapisać się na nasze wycieczki muszą OBOWIĄZKOWO zapisując się na wycieczkę dotrzymywac następującej kolejnośc:

1. zapisać się na wycieczkę w biurze oddziału (osobiście bądź telefonicznie)
  2. dostarczyć do biura oddziału bądź przesłać skan własnoręcznie podpisanej umowy
  3. wpłacić na konto w wyzanczonym terminie opłatę za wycieczkę

Prosimy o niewpłacanie pieniędzy bez wcześniejszego zapisania się na wycieczkę. O kolejności zgłoszeń decyduje pierszeństwo zapisania się w biurze oddziału, a nie kolejność wpłat.

Dokonanie wpłaty na konto nie oznacza zapisana się na wycieczkę!

Wszystkim naszym członkom i sypatykom
życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja".