Zapraszamy w godzinach:

Tel.:

Programy wycieczek

AKTUALNOŚCI:

Prezes Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej wraz z dyrektorem MDK Piotrem Pielką zapraszają członków PTTK (i nie tylko) na spotkanie z kapelą "Biesiada" oraz zespołem "Za płotem", które odbędzie się w w sali widowiskowej MDK Gliwice  w Bojkowie 23 marca o godz. 19.30. Wstęp wolny. Więcej informacji na plakacie (po kliknięciu zostanie powiększony).

PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek tv imperium