Wycieczki

Podczas zapisywania się na wycieczkę prosimy o przyniesienie ze sobą umowy wypełnionej w dwóch egzemplarzach (jedną dla Oddziału, jedną dla Uczestnika wycieczki). Jest ona zawsze ołączoną do danego programu imprezy. Umowa może być wypełniona elektronicznie, natomiast musi zostać podpisana własnoręcznie.

Ceny zniżkowe przysługują członkom Gliwickiego Oddziału PTTK, którzy opłacili składkę członkowską za dany rok kalendarzowy.

Programy wycieczki są umieszczane jako pliki programu Word (pliki z rozszerzeniem .doc - starsza wersja -  lub .docx - nowsza wersja programu). Jeżeli posiadasz zainstalowany pakiet Microsoft Office w "starej" wersji, tj. do Office 2003 należy zainstalować Pakiet Zgodności, dostępny na stronie Microsoftu. Jeżeli nie posiadasz pakietu Office, możesz zainstalować darmowy pakiet biurowy Open Office. Wszelkie problemy prosze zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..