Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/kkiop/2013/2013.04.03 wspomnienie ostatnich wycieczek z ala

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/vol1/users/pttk_gliwice/gliwice.pttk.pl/cache/jw_sig/jw_sig_cache_dd8a7f91ca_co_to_za_krzew.jpg' for writing: Permission denied in /vol1/users/pttk_gliwice/gliwice.pttk.pl/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/helper.php on line 152

03.04.2013 WSPOMNIENIE OSTATNICH WYCIECZEK Z ALĄ CZECHOWSKĄ

O chorobie naszej Koleżanki wiadomo było od jakiegoś czasu. Starliśmy się wspierać Ją na różne sposoby: telefonując, czy mailowo informując o tym, co dzieje się w klubie. W czasie naszych wycieczek miała od nas bieżące relacje na temat trasy wędrówki i ilości uczestników. Ala była znawczynią systematyki roślin- w czasie wędrówek, dzięki Niej, poznaliśmy nazwy gatunkowe wielu przedstawicieli flory. W planie była kontynuacja naszego szkolenia na szlaku. Niestety, stan Jej zdrowia zaczął się pogarszać i straciliśmy ogromnie przez nas lubianą Koleżankę. Pozostały tylko zdjęcia ze wspólnych wycieczek i wspomnienia...

{gallery}kkiop/2013/2013.04.03 wspomnienie ostatnich wycieczek z ala{/gallery}